Güvenilir Medyumlar

İnsanlar, yaşam koşullarına göre birbirinden farklı sorunlar yaşamaktadırlar. Bu sorunların nedenlerinin başında; iş stresi, şehir yaşamı ve yoğun baskı gelmektedir. Bu gibi sorunları çözmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri de medyum hocalardan destek almaktır. Medyum hocalardan alınan desteklerin başında; aşk, iş, aile sorunları gelmektedir. Güvenilir medyum arıyorum diyen insanlar, sahip olduğu sorunları çözmek istemektedir.

Bir takım sorunları olan insanlar, genellikle son çare olarak güvenilir medyumlar aracılığıyla sorunlarına çare aramaktadırlar. Medyum hocaların son çare oldukları düşüncesi oldukça yanlış bir düşüncedir. Bir insan, medyum hocaların uzmanlık alanlarına giren tüm sorunlar için, o sorunun en başından itibaren onlardan destek alabilirler. Ayrıca bazı sorunlar, zaman geçtikçe içinden çıkılmaz hal almaktadır. Bu gibi durumlara fırsat vermeden çare aranmalıdır.

Güvenilir Medyumlar Kimdir?

Güvenilir medyumlar konusuna yukarıda bir giriş yaptık. Peki kimdir bu güvenilir medyumlar? Bu insanları nasıl tanıyacağız? Medyum hocaların doğuştan yetenekleri olduğunu hepimiz biliriz. Ancak bir medyum olmak için yetenek yeterli değildir. Güvenilir medyumlar bul diyen bir insan, onların eğitimlerine ve tecrübelerine dikkat etmelidir. Çünkü güvenilir bir medyum hoca, sahip olduğu yetenekleri kullanmak konusunda iyi bir eğitim almış olmalıdır. İnsanların sorunlarınızı çözmek için yapacağı çalışmalarda, bilgi yetersizliğinden zorluk yaşamamalıdır.

İster gayrimüslim olsun, ister müslüman olsun; güvenilir medyum hocalar, bilgin kişilerden ve kurumlardan uzmanlaşacakları konularda eğitimler alırlar. Güvenilir medyum hocaların, eğitimden sonraki önemli özellikleri iletişimleridir. Güvenilir medyum araştıranlar olarak, medyumlarda ilk dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de konuşmalarıdır. Çünkü gerçek bir medyum hoca, danışanlarına ilk olarak saygıyla yaklaşır. Onları aşağılamaz, hor görmez, strese sokacak sözler söylemezler. Sıkıntılarını, detaylarıyla anlatmalarına olanak sağlarlar.

Güvenilir Medyumlar Neler Yaparlar?

İnsanlar, yeteneklerinden ve ilimlerinden yararlanmak istedikleri medyumların ve hocaların neler yaptıklarını genel olarak bilmezler. Popüler kültürün etkisiyle, onların tek bir dokunuşla veya sihirle anlık şeyler yapabildikleri izlenimi yaratılmıştır. Halbuki bunlar tamamen yanlıştır. Medyumlar ve hocalar da herkes gibi birer insandır. Tanrının onlara verdiği yetenekler dışında sıradan bir insandan farkları yoktur. Olağanüstü güçlere sahip oldukları düşünülmemelidir.

Güvenilir medyum hocalar, bir çalışma yapmadan önce ve yaparken belirli ritüele sahiptirler. Kendisine danışan insanın sıkıntısını, kendisinden detaylıca dinler. Sonrasında da o danışanın talebini öğrenir ve durumu kontrol etmek için bir bakım yapar. Bakım çalışmaları medyumlar arasında farklılıklar göstermektedir. Herkes aynı yöntemi tercih etmez. Bakım yaptıktan sonra, o kişiye olabilecek tüm ihtimalleri anlatır ve yapabileceği çalışmalar hakkında bilgiler verir.

Sahtekar ve dolandırıcı sözde medyumların kol gezdiği günümüzde, gerçek ve güvenilir medyumları bulmak için en önemli kaynak, onlarla çalışmış insanların görüşleridir. Sitemizde daha önce medyumlarla çalışanların yorumları yer almaktadır. Onlara ulaşmak için buraya tıklayınız!

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: