En İyi Medyumlar

Bir konuda en iyi olabilmek ve işini en iyi yapan şeklinde anılmak, her kimsenin hayal ettiği bir durumdur. Son zamanların en çok konuşulan ve en çok tercih edilen konularından birisi olan medyumluk için de aynı durum geçerlidir. En iyi medyumu bulmak, özellikle de şu zamanda oldukça zordur. Kimin işini en iyi yaptığını bilmek, ancak o kişilerin yaptığı işleri öğrenmek ile mümkün olacaktır. Fakat medyumların yaptığı işleri görebilmek de mümkün değildir. Sadece yaptıran kişiler ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz ancak bu da mümkün olacak ise olur.

Kimlere Medyum Denir?

Hoca ve medyum arasındaki farkı az çok biliyoruz. Medyumlar büyü konusunda profesyonel insanlar olurken, hocalar tam aksine vefk konusunda profesyonel olan kişilerdir. Her ne kadar en iyi medyum kimdir, sorusuna cevap bulmakta zorlansak bile; medyumluğun tanımını size kısaca yapacağız. Medyumlar, bu dünyadan bedenen ayrılan yaratıklarla iletişim halinde olan kişilerdir. Onlar bu güçlerini doğuştan kazanmışlardır ve sonrasında ise kendilerini geliştirerek ve eğiterek bu mesleğe devam etmişlerdir. Medyumlar, sadece onlarla değil; aslında bedeni olmayan varlıklar ile de iletişime geçebilmektedirler. Cinler ve gizli ilimler sayesinde büyüler yapmaktadırlar. Yine onlar sayesinde bu büyüleri insanlara yansıtmaktadırlar.

Sonradan Medyum Olunabilir Mi?

Medyum olmak, sonradan kazanılabilen bir kişilik değildir. Hoca olmak ise, gerekli ilimler ile sonradan kendini geliştirerek mümkün olan bir durumdur. Fakat medyum olabilmek, henüz doğmadan kazanılmış bir kimliktir. Kaldı ki onlar, kendilerinde bu durumu fark ettikleri zaman daha fazlasını yapmaya başlarlar. Gerçek güvenilir medyumlar, bu aşamadan sonra ortaya çıkarlar. Yaptıkları çalışmalar ve söylemleri ile kendilerini belli edeceklerdir. Bu aşamadan da anlayacağınız üzere sonradan medyum olmak, aslında biraz hayal ürünüdür. Medyumluk, bir anlatıma göre de aileden gelen bir durum olabilmektedir. Sonradan bu özellikleri kazanmak söz konusu olmayacaktır.

Medyumluk Bir Meslek Midir?

Bir eylemden bir kazanç elde ediyorsanız, o eylem sizin için bir meslek halini almış demektir. Medyumluk da tam olarak böyledir. Eğer bu eylemden para kazanmaya başlamışsanız, sizler de yaptıklarınızı bir meslek haline getirmişsiniz demektir. Son zamanlarda birçok medyumun da ortaya çıktığına şahit olunca; en iyi medyumu bul konusu da böylece rafa kalkmış oluyor. Çünkü; ne kadar araştırma yaparsanız yapın konunun içine girdikçe o kadar kaybolacaksınız. Medyumluk ise bir meslek olarak hayatımıza girmeye devam ediyor.

Bir Medyum Nasıl Anlaşılabilir?

Medyumluk doğuştan gelen bir durum olduğu için, bunu öncelikli olarak kendinizin anlaması biraz zordur. Sizi gözlemleyen diğer kişiler, sizin farklılığınızı görebilirler ancak konu hakkında bilgi sahibi değiller ise bu duruma anlam veremezler. İnsanları ve nesneleri etki altına alarak başlar ve bu durum bir süreç olarak devam eder. Bu yeteneğe sahip olmayan birinin yaptığı büyülerin gerçekliği sorgulanır. Bu eylemleri durduramazsınız. Zaman içerisinde de tecrübeli kişilerden eğitimler alarak kendinizi en iyi medyum hoca olma konusunda geliştirebilirsiniz.

Sahtekar ve dolandırıcı sözde medyumların kol gezdiği günümüzde, gerçek ve güvenilir medyumları bulmak için en önemli kaynak, onlarla çalışmış insanların görüşleridir. Sitemizde daha önce medyumlarla çalışanların yorumları yer almaktadır. Onlara ulaşmak için buraya tıklayınız!

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: